Lulworth te koop
De Valk International is aangewezen als co-central agent voor de verkoop van de bijzondere 46,30-meter gaffelkotter Lulworth. Na haar oorspronkelijke tewaterlating in 1920 werd het klassieke jacht nauwkeurig gerestaureerd gedurende een vijfjarig project van enkele miljoenen euros. In 2006 werd zij weer in haar volle glorie onthuld. Lulworth, ook wel bijgenaamd de ‘Restauratie van de Eeuw’, werd gekroond tot ‘Beste Jacht Refit’ tijdens de World Superyacht Awards in 2007.
“Lulworth biedt de perfecte mix tussen regattaprestaties en zeilcomfort in de traditie van de gouden eeuw van het zeilen,” zegt Derk Jan Rolff, de makelaar verantwoordelijk voor haar verkoop bij De Valk International. “Ze heeft een groot aantal races gewonnen in klassieke regatta’s met topsnelheden van meer dan 20 knopen. Ook is de Lulworth een prachtig jacht om mee te cruisen en is zij menigmaal succesvol gecharterd.”
Na een paar prachtige jaren racen en cruisen is de huidige eigenaar klaar om de Lulworth te verkopen en zich meer te richten op zijn vastelandactiviteiten. “Er is een zeer goede kans dat de nieuwe eigenaar niet alleen het eigendom krijgt over een van de mooiste zeiljachten ter wereld, maar ook dat hij een uitstekende investering doet voor de toekomst,” vervolgt Rolff.
“Lulworth zou ook ideaal kunnen functioneren als tweede jacht voor een eigenaar van een groot motorjacht die op zoek is naar de spanning van het racezeilen en de allure van toegang tot de mooiste Mediterrane jachthavens zoals Cannes en St. Tropez. Haar aantrekkingskracht is zo groot dat toeschouwers altijd applaudisseren als zij een haven binnenvaart.”
Lulworth is in uitstekende staat gehouden door haar fulltime managementteam en bemanning. Zo zijn haar zeilen en faciliteiten constant ge-update om zowel haar prestaties als comfort op peil te houden. ’s Werelds grootste gaffelkotter is te bezichtigen in La Spezia, Italië.