maandag, 25 juni 2007

De Valk central agent

 

De Valk International is gekozen tot central (exclusief) charter agent voor de 34,70-meter Explorer 114 My Issue. My Issue is in 2006 voor een klant gebouwd door Moonen Shipyards naar de hoogste normen van Nederlands vakmanschap. De eigenaar heeft ervoor gezorgd dat My Issue voldeed aan de hoogste eisen betreffende comfort en veiligheid…vandaag de dag kunnen de charter gasten volop genieten van deze luxe aan boord.

My Issue is een motorjacht uitgerust met de hightech faciliteiten die behoren bij de Explorer. Enkele voorbeelden zijn een ingenieus radarsysteem dat zelfs tot de kleinste boeien op het scherm laat zien en een geïntegreerd weerstation dat ervoor zorgt dat het jacht nooit in een storm terechtkomt. Het goede nieuws voor de charter klanten is dat het jacht slechts 110 liter brandstof per uur verbruikt bij negen knopen. My Issue is bovendien extreem stil wat haar ten alle tijde zeer aangenaam maakt om mee te varen.

Het comfort aan boord is zeer indrukwekkend, met een uitgebreide keuze aan diner- en entertainment gelegenheden zowel binnen als buiten. Het zonnedek beschikt over een jacuzzi, bar en een etenslift die alle dekken bereikt. Boven in de mast bevindt zich een kraaiennest geschikt voor het spotten van walvissen, bekijken van riffen of om met een glaasje champagne van de zonsondergang te genieten. Het stuurhuis beschikt over een sofa om hier vanaf het prachtige uitzicht te kunnen bewonderen. De gezellige brugdek lounge is via een glazen schuifdeur verbonden met het glas afsluitbare achterdek met warmtelampen.

De kapiteinshut beschikt tevens over een kantoor en een grote badkamer en biedt een geweldig uitzicht over de volle lengte door de verticale ramen. De vier dubbele suites voor de gasten zijn afgescheiden van de ruimtes voor de bemanning om een ieders privacy te garanderen. De meest recente audiovisuele apparatuur en Internet is aanwezig in alle hutten. Tevens zijn de activiteiten voor buiten goed verzorgd met een overvloed aan watersport-accessoires. De zes-meter lange tender is de ideale manier om aan wal te komen.

“We werden overspoeld met aanvragen vanaf het moment dat we My Issue aan de charter lijst toevoegden,” verklaart Lucy Richie, Charter Manager bij De Valk International in Antibes. “Haar charter schema loopt snel vol. Het jacht vaart het grootste gedeelte van het zomerseizoen tussen de Griekse eilanden en zal in september terugvaren naar de Cote d’Azur. Dit is de perfecte gelegenheid om volop te genieten van een luxe charter ervaring.”

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Lucy Ritchie van De Valk Antibes op het telefoonnummer +33 (0)492 91 0202.