Denkt u aan verkopen?
Leer over onze bewezen aanpak!
Deze indrukwekkende Centurion 49 is ontworpen door Edward Dubois en met de hand gebouwd in glasvezel door de zeer gerenommeerde werf Wauquiez in Frankrijk. Zij is geconstrueerd met een sterke interne structuur en longitudinale versterkingen, ontworpen voor comfortabel zeilen over lange afstanden.
Zij is een echte performance bluewater cruiser, uitstekend uitgerust met uitgebreide upgrades (alle gedocumenteerd) en een zeer omvangrijke inventaris. De huidige eigenaar heeft haar in 2009 aangekocht en zij is nu klaar om haar volgende eigenaren mee te nemen op hun volgende avontuur.
Let op disclaimer:Hoewel er uiterste zorg besteed is aan de correctheid, volledigheid en actualiteit van onze informatie kunnen hieraan geen rechten worden ontleend.
